Formy płatności

 

Formy płatności dostępne dla klientów sklepu nowoczesnysport.pl

Aby zagwarantować Państwu jak największą wygodę korzystania ze sklepu, przygotowaliśmy kilka form płatności za złożone zamówienie.

 

Szybkie płatności online:

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Blue Media
- Przelewy24.pl

Za pobraniem:

Płatność gotówką lub kartą (jeżeli kurier posiada terminal) przy odbiorze przesyłki.

Przelew tradycyjny na konto bankowe:

Jeżeli wolicie Państwo wykonać przelew tradycyjny również to umożliwiamy. Zaraz po złożeniu zamówienia na adres e-mail podany podczas jego składania zostanie przesłany numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Takie zamówienie zostanie do Państwa wysłane w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. 

 

eRaty Santander Consumer Bank

NOWOCZESNYSPORT.PL Jakub Matuszak występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem NOWOCZESNYSPORT.PL Jakub Matuszak. 

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl 

 

Gotówką lub kartą podczas odbioru zamówienia stacjonarnie.

 

Dane do wpłat za pomocą przelewu tradycyjnego: 

NOWOCZESNYSPORT.PL 
ul. Jarosława Dąbrowskiego 25  35-326 Rzeszów
Bank Pekao: 88 1240 2614 1111 0011 1077 5880 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl